Tym razem już ostatecznie i definitywnie. Erik Exposito ma nowy klub

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Al-Ahli SC / Na zdjęciu: Erik Exposito został nowym zawodnikiem Al-Ahli SC
Materiały prasowe / Al-Ahli SC / Na zdjęciu: Erik Exposito został nowym zawodnikiem Al-Ahli SC
zdjęcie autora artykułu

Erik Exposito ma nowy klub. Znowu. Tym razem wydaje się jednak, że sprawa jest przesądzona. Były już napastnik Śląska Wrocław podpisał trzyletni kontrakt z katarskim Al-Ahli SC.

Po bardzo dobrym sezonie Erik Exposito nie narzekał na brak zainteresowania. Mimo iż Śląsk Wrocław próbował różnych sposobów, by zatrzymać u siebie króla strzelców poprzedniego sezonu, to Hiszpan nie przyjął propozycji nowego kontraktu. Śląsk nie był w stanie zaproponować mu takich pieniędzy, jakie dostanie w Katarze.

Ostatecznie nie będzie to jednak Umm Salal SC, choć w czerwcu klub ten pochwalił się, że podpisał kontrakt z Exposito. Jak się później okazało, klub się pospieszył, bo obie strony ostatecznie nie doszły porozumienia w sprawie warunków umowy.

To wykorzystał inny katarski klub Al-Ahli SC. I sprawa wydaje się przesądzona. Exposito podpisał 3-letni kontrakt, zapozował do zdjęcia w koszulce nowego zespołu. Wszystko odbyło się zgodnie ze sztuką, choć znając Exposito niczego nie można być pewnym i należy poczekać aż zadebiutuje.

Al-Ahli w sezonie 2023/24 zajęło 10. miejsce w katarskiej ekstraklasie z pięcioma punktami przewagi nad strefą barażową.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Cristiano Ronaldo pokazał ludzką twarz. "Jest w porządku gościem"

CZYTAJ TAKŻE: Sensacyjny transfer reprezentanta Polski? Może trafić do klubu Ronaldo Zapytali go o transfer Szczęsnego. Nagle zaczął mówić o kondorze

Źródło artykułu: WP SportoweFakty