"Prosto z Euro". Znamy pierwszych półfinalistów! [NA ŻYWO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Zapraszamy na nowy odcinek Prosto z Euro
WP SportoweFakty / Zapraszamy na nowy odcinek Prosto z Euro

Hiszpania i Francja w piątek wywalczyły awans do półfinału Euro 2024. W sobotę czekają nas dwa kolejne spotkania. Nasi eksperci będą o nich rozmawiać w programie WP SportoweFakty "Prosto z Euro".

Co to były za mecze! W piątkowe popołudnie fani piłki nożnej mogli obejrzeć dwa ćwierćfinały, które z powodzeniem mogłyby stanowić finał tegorocznego Euro 2024.

Najpierw Niemcy po dogrywce przegrali z Hiszpanią. W 119. minucie, w drugiej części dogrywki, bramkę decydującą o awansie zdobył Mikel Merino. To sprawiło, że gospodarze tegorocznego Euro 2024 pożegnali się z imprezą.

Kilka godzin później łzy smutku towarzyszyły sympatykom reprezentacji Portugalii. Ekipa ta dopiero po serii rzutów karnych uległa Francji i nie zagra w półfinale.

W sobotę odbędą się dwa kolejne ćwierćfinały. O godz. 18:00 Anglia zmierzy się ze Szwajcarią, natomiast na godz. 21:00 zaplanowano potyczkę Holandii z Turcją.

O ćwierćfinałach dyskutować będą nasi eksperci w programie WP SportoweFakty "Prosto z Euro" na żywo na platformie Youtube. Będą nimi Mateusz Skwierawski i Piotr Koźmiński.