"Nie ma rzeczy niemożliwych". Kosowskie media piszą o meczu z Wisłą

WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Wisła Kraków w drugiej połowie odwróciła losy meczu ze Zniczem Pruszków

W czwartek Wisła Kraków rozegra rewanżowy mecz eliminacji Ligi Europy z KF Llapi Podujevo. Kosowskie media doceniają rywala, ale wierzą w odwrócenie losów dwumeczu.

Przed tygodniem Wisła Kraków pokonała u siebie KF Llapi Podujevo 2:0. Gole dla Białej Gwiazdy strzelili Igor Sapała i Angel Rodado. Tym samym zdobywca Pucharu Polski zrobił duży krok w kierunku awansu do II rundy eliminacji Ligi Europy.

Kosowskie media liczą jednak na to, że wicemistrz kraju zdoła odwrócić losy rywalizacji i wywalczy awans do kolejnej fazy. Tam rywalem zwycięzcy dwumeczu będzie Rapid Wiedeń.

Portal koha.net docenia klasę rywala. "Wisła ma bogatą historię i zdobytych wiele trofeów. Jednak po kryzysie, jaki przeżyła, spadła do I ligi. Prawo gry w europejskich pucharach zapewniła sobie dzięki zdobyciu Pucharu Polski" - czytamy.

"Trener KF Llapi przyznał, że po zeszłotygodniowej porażce z Wisłą trudno będzie awansować. Szkoleniowiec twierdzi jednak, że nie ma rzeczy niemożliwych. Tahir Batatina jest przekonany, że jego zespół będzie dążył do odwrócenia wyniku' - dodał kosowski portal.

Mecz odbędzie się w czwartek 18 lipca, a jego początek wyznaczono na godzinę 16:30. Spotkanie rozegrane zostanie bez udziału publiczności.

Wojtek dosadnie. "Prezydent jest mój. I koniec"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty