Hiszpan zobaczył gole Lewandowskiego. Szalona reakcja

Getty Images /  Mateo Villalba/Twitter / Na zdjęciu od lewej: Gerard Romero i Robert Lewandowski
Getty Images / Mateo Villalba/Twitter / Na zdjęciu od lewej: Gerard Romero i Robert Lewandowski

Dwie bramki strzelone przez Roberta Lewandowskiego w meczu z Valencią wprawiły w zachwyt Gerarda Romero. Nagrania przedstawiające żywiołowe reakcje popularnego hiszpańskiego dziennikarza obiegły media społecznościowe.

FC Barcelona w sobotę (17.08) pokonała na wyjeździe Valencię CF 2:1 i udanie zainaugurowała sezon La Ligi. To jednak gospodarze otworzyli wynik spotkania za sprawą gola strzelonego przez Hugo Duro w 44. minucie.

Potem do głosu doszła jednak "Duma Katalonii". W doliczonym czasie pierwszej połowy Robert Lewandowski z bliska wpakował wślizgiem piłkę do bramki po zagraniu Lamine'a Yamala. W 49. minucie Polak pewnie wykorzystał z kolei rzut karny, zapewniając swojej drużynie komplet punktów.

Spotkanie Barcelony z Valencią oglądał hiszpański dziennikarz Gerard Romero. Widzowie śledzący jego stream mogli zobaczyć szalone reakcje na trafienia polskiego napastnika.

Po pierwszym golu Lewandowskiego Romero wykrzyknął gromkie "goooool" i złączył ze sobą pięści na wysokości klatki piersiowej, imitując tym samym charakterystyczną cieszynkę naszego napastnika. Z kolei po drugiej bramce Polaka dziennikarz do głośnych okrzyków dołożył też entuzjastyczne oklaski. Nagrania zamieszczamy poniżej.

Świetna inauguracja w La Lidze może zapowiadać to, że Lewandowski poprawi swój dorobek z poprzednich rozgrywek. Przypomnijmy, że Polak w sezonie 2023/2024 zdobył 19 ligowych bramek.

Trudne wyzwanie Rakowa. "Nie spodziewam się specjalnego przygotowania"