Tego nie widzieliśmy w telewizji. Szalał ze szczęścia po golu "Lewego"

Getty Images / Stu Forster / Na zdjęciu: Robert Lewandowski / małe zdjęcie: Marcin Bułka

Reprezentacja Polski wygrała mecz Ligi Narodów UEFA ze Szkocją 3:2. Jedną z bramek dla Biało-Czerwonych zdobył Robert Lewandowski, który w pierwszej połowie wykorzystał rzut karny. Tak z jego trafienia cieszył się Marcin Bułka.

Mecz reprezentacji Szkocji z Polską dostarczył kibicom wielu emocji. Do przerwy 2:0 prowadzili Polacy, a gole dla naszej kadry strzelili Sebastian Szymański i Robert Lewandowski. Po zmianie stron było już jednak dużo gorzej.

Dla Lewandowskiego było to 84 trafienie w narodowych barwach. Piłkarz FC Barcelony w końcówce pierwszej połowy wykonywał rzut karny, który podyktowano po faulu na Nicoli Zalewskim.

Lewandowski pewnie wykorzystał jedenastkę. Kompletnie zmylił bramkarza i cieszył się z gola. Zresztą nie tylko on. Na kanale TVP Sport w serwisie X opublikowano nagranie, na którym widać, jak ze szczęścia szalał Marcin Bułka.

Bramkarz naszej reprezentacji został we własnym polu karnym i z tej perspektywy oglądał to, jak "Lewy" wykonuje karnego. Radość Bułki można zobaczyć poniżej.

W drugiej połowie Polacy nie mieli już tyle powodów do radości. Szkoci zdołali doprowadzić do remisu, a do tego Lewandowski opuścił boisko z kontuzją.

Polska ostatecznie wygrała 3:2, a w doliczonym czasie gry drugiej połowy zwycięstwo naszej drużynie zapewnił Nicola Zalewski, który wykorzystał rzut karny.