Jakby przeszło tornado! Polski klub pokazał zniszczenia po wizycie chuliganów

Twitter / Siarka Tarnobrzeg / Na zdjęciu: murawa i toaleta na stadionie Siarki

Po wizycie kibiców Sandecji Nowy Sącz, stadion Siarki Tarnobrzeg jest w opłakanym stanie. Trzecioligowiec opublikował zdjęcia po burdach.

Sobotnie spotkanie Betclic III ligi nie ułożyło się po myśli Siarki Tarnobrzeg. Gospodarze musieli pogodzić się z porażką 0:1 z Sandecją Nowy Sącz, której trzy punkty zagwarantował Tomasz Nawotka.

Około 80. minuty drużyna gości miała już jednobramkową przewagę, dlatego tym bardziej trudno zrozumieć zachowanie kibiców z Nowego Sącza. Grupa chuliganów starła się z policją, a funkcjonariusze zastosowali gaz łzawiący (więcej TUTAJ).

Sędzia przerwał na kilkanaście minut mecz, kiedy kilka krzesełek poszybowało z trybun na murawę. Jak się okazało po ostatnim gwizdku arbitra, chuligani doszczętnie zniszczyli także toalety na stadionie w Tarnobrzegu.

Siarka ma zamiar nagłośnić całą sprawę. Trzecioligowy klub w mediach społecznościowych opublikował szereg zdjęć po skandalicznych wydarzeniach w trakcie meczu.

"Tak wygląda nasz stadion po dzisiejszych odwiedzinach sympatyków Sandecji z Nowego Sącza i Mielca. Dziękujemy za miłą i kulturalną wizytę..." - napisano w serwisie X.

Warto przypomnieć, że w sektorze gości byli również obecni kibice Stal Mielec i Czarnych Jasło.