Messi wrócił w wielkim stylu! Argentyńczyk znowu zachwyca w USA [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Inter Miami CF / Bramka Messiego
Twitter / Inter Miami CF / Bramka Messiego

Lionel Messi uporał się już z problemami zdrowotnymi i wrócił do gry w meczu z Philadelphią Union. Jego powrót zapewnił Interowi Miami zwycięstwo.

W tym artykule dowiesz się o:

Pół godziny potrzebował Lionel Messi do tego, by mieć na swoim koncie dublet. W 26. minucie spotkania Interu Miami z Philadelphią Union Argentyńczyk otrzymał podanie od Luisa Suareza, po czym przedryblował obrońcę i strzałem prawą nogą pokonał bramkarza.

W jednej z kolejnych akcji były kapitan FC Barcelony podwyższył wynik. 37-latkowi w tej sytuacji asystował Jordi Alba, który popisał się mocnym, płaskim zagraniem. Reprezentant Argentyny zdobył bramkę uderzeniem z pierwszej piłki.

Te dwa trafienia poprzedzone były golem dla rywali, którzy wyszli na prowadzenie już w 2. minucie rywalizacji. Na listę strzelców wpisał się Mikael Uhre.

Losy spotkania rozstrzygnęła akcja duetu znanego z występów w Dumie Katalonii. Messi tym razem dogrywał, a z jego podania skorzystał Luis Suarez ustalając tym samym wynik meczu na 3:1.

Kapitan reprezentacji Argentyny dołączył do Interu Miami w lipcu 2023 roku. Od tego momentu rozegrał w barwach tego klubu 29 bramek, w których zdobył 25 bramek i zaliczył 16 asyst.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty