Ronaldo z kolejnym golem. Ozdobą meczu była jednak bramka 19-latka [WIDEO]

Twitter / Polsat Sport / Piękna bramka Angelo

Cristiano Ronaldo zdobył bramkę w wygranym 2:0 meczu Al-Nassr z Al-Wehda. Wynik spotkania otworzył pięknym trafieniem Angelo.

W tym artykule dowiesz się o:

Legendarny Portugalczyk opuścił ostatnio dwie potyczki z powodu infekcji wirusowej. Do gry wrócił w meczu ligowym z Al-Wehdą i zdobył bramkę wykorzystując rzut karny w 56. minucie rywalizacji.

Bramkarz rywali wyczuł intencje Cristiano Ronaldo, ale strzał był na tyle mocny, że piłka wylądowała w siatce. Dla 39-latka było to czwarte trafienie w tym sezonie ligowym.

Ozdobą spotkania był jednak strzał Angelo. 19-latek wpisał się na listę strzelców pod koniec pierwszej połowy. Otrzymał prostopadłe podanie od Sadio Mane i będąc w narożniku pola karnego zauważył wysuniętego bramkarza.

Brazylijczyk bardzo efektownie przelobował golkipera i zapewnił Al-Nassr prowadzenie. Trafił on do Arabii Saudyjskiej z Chelsea na początku września za 23 miliony euro. Bramka przeciwko Al-Wehdzie było jego pierwszą w nowych barwach.

Ostatecznie zespół prowadzony przez Stefano Pioliego wygrał 2:0, a rywale kończyli starcie w osłabieniu po czerwonej kartce. Al-Nassr awansowało na 2. miejsce w tabeli. Liderem jest Al-Hilal, które w czterech meczach odniosło komplet zwycięstw.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty