Palmer przeszedł do historii Premier League. Dokonał tego jako pierwszy

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / TOLGA AKMEN / Na zdjęciu: Cole Palmer
PAP / TOLGA AKMEN / Na zdjęciu: Cole Palmer

Cole Palmer dał prawdziwe show w pierwszej połowie meczu Chelsea z Brighton and Hove Albion. Anglik przeszedł w tym czasie do historii angielskich rozgrywek.

Nie da się ukryć, że Cole Palmer jest jednym z najbardziej imponujących dyspozycją piłkarzy w Premier League. Pomocnik Chelsea FC od wielu miesięcy zachwyca swoją formą, przez co latem pojechał na mistrzostwa Europy.

W obecnych rozgrywkach również gra naprawdę dobrze. W jego przypadku nie brakuje spektakularnych chwil, w których wygląda nawet jak najlepszy piłkarz całej ligi.

Tak z pewnością było w pierwszej części rywalizacji z Brighton and Hove Albion. Anglik w ciągu pierwszych 45 minut strzelił aż cztery gole. 22-latek w pojedynkę odwrócił losy rywalizacji i dzięki niemu z 0:1 zrobiło się 4:2.

Jednocześnie ofensywny pomocnik przeszedł do historii całych rozgrywek. Reprezentant Anglii stał się pierwszym piłkarzem w historii Premier League, który zanotował aż cztery trafienia podczas premierowej połowy jednego meczu.

Nie jest żadną nowością, że Palmer zachwyca swoją formą i ciągnie The Blues do lepszych wyników. W poprzednim sezonie wiele razy zdarzało się, że gdy Chelsea nie szło, to właśnie on ratował sytuację.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty