Polak wysłał sygnał Probierzowi. Popisał się ładną asystą [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Gong.bg / Asysta Piotrowskiego
YouTube / Gong.bg / Asysta Piotrowskiego

Wielkimi krokami zbliża się kolejne zgrupowanie reprezentacji Polski. Asystę w meczu ligowym zaliczył zawodnik ważny dla Michała Probierza.

W tym artykule dowiesz się o:

Ludogorec Razgrad w ostatnich latach absolutnie zdominował krajowe zmagania. Klub nieprzerwanie od sezonu 2011/2012 zdobywa mistrzostwo Bułgarii.

Niewiele wskazuje na to, żeby w trwających rozgrywkach ta sytuacja mogła ulec zmianie. Zespół Jakuba Piotrowskiego jest liderem tabeli, a w niedzielę wygrał kolejny mecz. Pomocnik miał w tym zwycięstwie wydatny udział.

Piłkarz reprezentacji Polski zaliczył asystę przy trafieniu na 1:0. W 33. minucie wymienił piłkę z jednym z kolegów, a następnie zdecydował się na miękkie dośrodkowanie z boku pola karnego.

Podanie 26-latka na bramkę zamienił Ivaylo Chochcev, który bardzo dynamicznie wyskoczył i strzałem głową pokonał bramkarza. Sześć minut później goście prowadzili już dwoma golami, a na listę strzelców wpisał się Rick.

Brazylijczyk tym samym ustalił wynik spotkania. Dla Piotrowskiego był to dopiero piąty ligowy występ w tym sezonie i pierwsza asysta. Jego kontrakt z Ludogorcem obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku. W reprezentacji Polski wystąpił do tej pory 10 razy.