Tyle samo wykluczeń i bramek w Marsylii. Wielkie rozczarowanie Olympique

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / ICON SPORT / Na zdjęciu: piłkarze Olympique'u Marsylia
Newspix / ICON SPORT / Na zdjęciu: piłkarze Olympique'u Marsylia

To miały być łatwe punkty dla piłkarzy Olympique Marsylia w potyczce z zamykającą tabelę drużyną Angers. Potyczka zakończyła się, rozczarowującym dla gospodarzy, podziałem punktów (1:1).

W tym artykule dowiesz się o:

Na początek 7. kolejki Ligue 1 na boisko wyszły drużyna Olympique i zamykający tabelę zespół Angers. Piłkarze z Marsylii byli zdecydowanym faworytem. Trzy punkty sprawiłyby, że zrównaliby się punktami ze ścisłą czołówką.

Tymczasem już od początku działy się dziwne rzeczy. Gospodarze od 26. minuty grali w przewadze, kiedy z boiska za faul wyleciał Lilian Rao-Lisoa. Siły wyrównały się już po czterech minutach. Wówczas za dwie żółte kartki czerwoną otrzymał Neal Maupay.

Na gole czekać trzeba było do początku 2. połowy. W 51. minucie gospodarzy uszczęśliwił Jonathan Rowe. Wydawało się, że piłkarzom Olympique będzie dużo łatwiej. Tymczasem już trzy minuty później wyrównał Farid El Melali i stadion w Marsylii zamarł.

Gospodarze na próżno szukali drugiego gola. Ostatecznie musieli zadowolić się remisem. Goście wywalczyli dopiero swój trzeci punkt w sezonie.

Olympique Marsylia - Angers SCO 1:1 (0:0) 1:0 - Jonathan Rowe 51' 1:1 - Farid El Melali 54'