Zrobił to jak Afimico Pululu! Efektowne trafienie w polskiej lidze [WIDEO]

Twitter / TVP Sport / Efektowny gol Strózika

Bardzo emocjonujące widowisko oglądali kibice w Stalowej Woli. Gospodarze sobotniego meczu podzielili się punktami ze Stalą Rzeszów. Na uznanie zasługuje zwłaszcza jedna akcja bramkowa.

Już początek spotkania zwiastował, że obserwatorzy tego starcia nie będą się nudzić. W 4. minucie prowadzenie Stali Stalowa Wola zapewnił Jakub Svec. Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać.

Kwadrans później rzutu karnego nie wykorzystał Karol Łysiak, ale jego dobitka była skuteczna. Do przerwy więcej bramek już nie padło. Na początku drugiej połowy gospodarze zadali kolejny cios i zrobili to w sposób niezwykle efektowny.

Na uwagę zasługuje wszystko to, co działo się po wyrzucie z autu. Podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego wymianą krótkich podań kompletnie zmylili rywali i doprowadzili do sytuacji, w której w polu karnym z piłką znalazł się Michał Mydlarz.

Zawodnik zdecydował się na mocne i płaskie podanie do Sebastiana Strózika. Napastnik zdobył bramkę łudząco podobną do trafienia Afimico Pululu w czwartkowej potyczce z Kopenhagą.

Ostatnie słowo należało jednak do Stali Rzeszów. Przyjezdni doprowadzili do remisu, a gola strzelił Tomasz Bała. Tym samym mecz 12. kolejki Betclic I ligi zakończył się rezultatem 2:2.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty