"Wrócił synek". Tylko spójrz na to zdjęcie Lewandowskiego i kolegi z zespołu

Getty Images / /Pedro Salado/x.com/FC Barcelona / Lewandowski i Gavi po meczu z Sevillą

Wysoka wygrana z Sevillą (5:1) nie jest jedyną dobrą informacją dla FC Barcelony. Do gry po niemal roku przerwy wrócił Gavi.

W tym artykule dowiesz się o:

Robert Lewandowski jest najstarszym zawodnikiem FC Barcelony. Na materiałach udostępnianych przez klub widać, że pełni w zespole rolę mentora i wzoru dla młodszych zawodników.

Ten wątek przewija się także w różnych wywiadach ludzi związanych z wicemistrzami Hiszpanii. Jednym z ulubieńców kapitana reprezentacji Polski jest Gavi. Często można zobaczyć tych dwóch piłkarzy żartujących lub rozmawiających ze sobą.

Hiszpański pomocnik w meczu z Sevillą wrócił do gry po długiej przerwie. Z rywalizacji wykluczyła go kontuzja, którą odniósł w listopadzie 2023 roku. Po zakończeniu spotkania z Andaluzyjczykami na jednym ze zdjęć widać Lewandowskiego i Gaviego, którzy razem schodzą z boiska.

"Wrócił synek!" - czytamy we wpisie opublikowanym przez konto BarcaInfo na platformie X.

Wystarczy spojrzeć na tę scenę, by zauważyć, że tych zawodników łączy szczególna więź. Reprezentant Hiszpanii wszedł na murawę w 83. minucie i zmienił Pedriego.

Lewandowski zaliczył kolejny udany występ, który zakończył z dwoma golami. Napastnik najpierw wykorzystał rzut karny, a następnie bardzo przytomnie zachował się w polu karnym i drugi raz pokonał bramkarza. Mecz zakończył się zwycięstwem Blaugrany 5:1.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty