Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Wyniki III ligi gr. I

 Redakcja
Redakcja

30. kolejka - 14 czerwca
Ruch Wysokie Mazowieckie - Orzeł Kolno 3:1
UKS SMS Łódź - Warmia Grajewo 1:1
Olimpia Elbląg - Concordia Piotrków Trybunalski 1:2
Radomiak Radom - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:0 wko
Dolcan Ząbki - Mazowsze Grójec 4:1
OKS 1945 Olsztyn - Nadnarwianka Pułtusk 0:0
Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0
Wigry Suwałki - Stal Głowno 3:0 wko

29. kolejka - 7 czerwca
Stal Głowno - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:3 wko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki 1:2
Nadnarwianka Pułtusk - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:0
Mazowsze Grójec - OKS 1945 Olsztyn 1:1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Dolcan Ząbki 0:3 wko
Concordia Piotrków Trybunalski - Radomiak Radom 0:0
Warmia Grajewo - Olimpia Elbląg 3:3
Orzeł Kolno - UKS SMS Łódź 1:2

28. kolejka - 30/31 maja/1 czerwca
OKS 1945 Olsztyn - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:0 wko
Sokół Aleksandrów Łódzki - Mazowsze Grójec 4:0
Olimpia Elbląg - Orzeł Kolno 1:0
Radomiak Radom - Warmia Grajewo 1:0
Dolcan Ząbki - Concordia Piotrków Trybunalski 0:0
Wigry Suwałki - Nadnarwianka Pułtusk 0:0
Stal Głowno - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:5
Ruch Wysokie Mazowieckie - UKS SMS Łódź 1:0

27. kolejka - 22/24/25 maja
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1
Nadnarwianka Pułtusk - Stal Głowno 5:1
Mazowsze Grójec - Wigry Suwałki 1:3
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:3 wko
Concordia Piotrków Trybunalski - OKS 1945 Olsztyn 0:3 wko
Warmia Grajewo - Dolcan Ząbki 3:3
Orzeł Kolno - Radomiak Radom 0:1
UKS SMS Łódź - Olimpia Elbląg 8:2

26. kolejka - 17/18 maja
Ruch Wysokie Mazowieckie - Olimpia Elbląg 1:1
Radomiak Radom - UKS SMS Łódź 1:0
Dolcan Ząbki - Orzeł Kolno 3:1
OKS 1945 Olsztyn - Warmia Grajewo 3:0 wko
Sokół Aleksandrów Łódzki - Concordia Piotrków Trybunalski 1:0
Wigry Suwałki - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:0 wko
Stal Głowno - Mazowsze Grójec 1:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Nadnarwianka Pułtusk 1:0

25. kolejka - 10/11 maja
Nadnarwianka Pułtusk - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0
Mazowsze Grójec - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:2
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Stal Głowno 0:3 wko
Concordia Piotrków Trybunalski - Wigry Suwałki 0:0
Warmia Grajewo - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:0
Orzeł Kolno - OKS 1945 Olsztyn 1:1
UKS SMS Łódź - Dolcan Ząbki 2:1
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 0:0

24. kolejka - 3/4 maja
Ruch Wysokie Mazowieckie - Radomiak Radom 1:1
Dolcan Ząbki - Olimpia Elbląg 2:0
OKS 1945 Olsztyn - UKS SMS Łódź 4:1
Sokół Aleksandrów Łódzki - Orzeł Kolno 2:0
Wigry Suwałki - Warmia Grajewo 1:0
Stal Głowno - Concordia Piotrków Trybunalski 0:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:0 wko
Nadnarwianka Pułtusk - Mazowsze Grójec 3:0

23. kolejka - 30 kwietnia
Mazowsze Grójec - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Nadnarwianka Pułtusk 0:3 wko
Concordia Piotrków Trybunalski - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0
Warmia Grajewo - Stal Głowno 4:1
Orzeł Kolno - Wigry Suwałki 1:2
UKS SMS Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1
Olimpia Elbląg - OKS 1945 Olsztyn 3:0
Radomiak Radom - Dolcan Ząbki 0:0

22. kolejka - 26 kwietnia
Ruch Wysokie Mazowieckie - Dolcan Ząbki 1:3
OKS 1945 Olsztyn - Radomiak Radom 1:0
Sokół Aleksandrów Łódzki - Olimpia Elbląg 3:0
Wigry Suwałki - UKS SMS Łódź 1:0
Stal Głowno - Orzeł Kolno 0:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Warmia Grajewo 0:1
Nadnarwianka Pułtusk - Concordia Piotrków Trybunalski 2:4
Mazowsze Grójec - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:0 wko

21. kolejka - 18/19/20 kwietnia
Concordia Piotrków Trybunalski - Mazowsze Grójec 3:1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:3 wko
Warmia Grajewo - Nadnarwianka Pułtusk 1:1
UKS SMS Łódź - Stal Głowno 2:1
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki 2:1
Radomiak Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:2
Dolcan Ząbki - OKS 1945 Olsztyn 1:1
Orzeł Kolno - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:4

20. kolejka - 12/13 kwietnia
Sokół Aleksandrów Łódzki - Dolcan Ząbki 2:3
Wigry Suwałki - Radomiak Radom 2:1
Stal Głowno - Olimpia Elbląg 0:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - UKS SMS Łódź 3:0
Nadnarwianka Pułtusk - Orzeł Kolno 2:1
Mazowsze Grójec - Warmia Grajewo 0:0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Concordia Piotrków Trybunalski 0:3 wko
Ruch Wysokie Mazowieckie - OKS 1945 Olsztyn 1:0

19. kolejka - 5/6 kwietnia
Concordia Piotrków Trybunalski - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0
Warmia Grajewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:0 wko
UKS SMS Łódź - Nadnarwianka Pułtusk 2:1
Olimpia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0
Dolcan Ząbki - Wigry Suwałki 1:0
OKS 1945 Olsztyn - Sokół Aleksandrów Łódzki 2:2
Orzeł Kolno - Mazowsze Grójec 0:1
Radomiak Radom - Stal Głowno 5:0

18. kolejka - 29/30 marca
Wigry Suwałki - OKS 1945 Olsztyn 0:0
Stal Głowno - Dolcan Ząbki 0:4
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Radomiak Radom 2:2
Nadnarwianka Pułtusk - Olimpia Elbląg 3:0
Mazowsze Grójec - UKS SMS Łódź 2:3
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Orzeł Kolno 0:3 wko
Concordia Piotrków Trybunalski - Warmia Grajewo 3:3
Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:0

17. kolejka - 20/21/22 marca/2 kwietnia
Warmia Grajewo - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:2
Orzeł Kolno - Concordia Piotrków Trybunalski 1:2
UKS SMS Łódź - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:0 wko
Radomiak Radom - Nadnarwianka Pułtusk 0:1
Dolcan Ząbki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0
OKS 1945 Olsztyn - Stal Głowno 6:0
Sokół Aleksandrów Łódzki - Wigry Suwałki 2:1
Olimpia Elbląg - Mazowsze Grójec 2:0

16. kolejka - 15/16 marca/23 kwietnia
Stal Głowno - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS 1945 Olsztyn 1:1
Nadnarwianka Pułtusk - Dolcan Ząbki 1:1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Elbląg 0:3 wko
Concordia Piotrków Trybunalski - UKS SMS Łódź 1:2
Ruch Wysokie Mazowieckie - Wigry Suwałki 2:0
Orzeł Kolno - Warmia Grajewo 1:3
Mazowsze Grójec - Radomiak Radom 0:1

15. kolejka - 10/11 listopada
Concordia Piotrków Trybunalski - Olimpia Elbląg 1:2
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Radomiak Radom 0:3 wko
Mazowsze Grójec - Dolcan Ząbki 0:1
Nadnarwianka Pułtusk - OKS 1945 Olsztyn 1:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:0
Stal Głowno - Wigry Suwałki 0:3
Orzeł Kolno - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:1
Warmia Grajewo - UKS SMS Łódź 0:4

14. kolejka - 3/4 listopada
Wigry Suwałki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0
Sokół Aleksandrów Łódzki - Nadnarwianka Pułtusk 2:0
OKS 1945 Olsztyn - Mazowsze Grójec 3:1
Dolcan Ząbki - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:0
Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo 3:1
UKS SMS Łódź - Orzeł Kolno 4:2
Radomiak Radom - Concordia Piotrków Trybunalski 3:0
Ruch Wysokie Mazowieckie - Stal Głowno 2:0

13. kolejka - 27/28 października
UKS SMS Łódź - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:2
Concordia Piotrków Trybunalski - Dolcan Ząbki 1:0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - OKS 1945 Olsztyn 0:3 wko
Mazowsze Grójec - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:2
Nadnarwianka Pułtusk - Wigry Suwałki 1:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Głowno 2:1
Orzeł Kolno - Olimpia Elbląg 2:4
Warmia Grajewo - Radomiak Radom 2:2

12. kolejka - 20/21 października
Stal Głowno - Nadnarwianka Pułtusk 1:1
Wigry Suwałki - Mazowsze Grójec 0:0
Sokół Aleksandrów Łódzki - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:1
OKS 1945 Olsztyn - Concordia Piotrków Trybunalski 0:1
Dolcan Ząbki - Warmia Grajewo 1:4
Radomiak Radom - Orzeł Kolno 4:1
Olimpia Elbląg - UKS SMS Łódź 0:1
Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:0

11. kolejka - 13/14 października
Olimpia Elbląg - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:1
UKS SMS Łódź - Radomiak Radom 1:0
Concordia Piotrków Trybunalski - Sokół Aleksandrów Łódzki 3:2
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Wigry Suwałki 0:3 wko
Mazowsze Grójec - Stal Głowno 2:1
Nadnarwianka Pułtusk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0
Orzeł Kolno - Dolcan Ząbki 0:3
Warmia Grajewo - OKS 1945 Olsztyn 0:3

10. kolejka - 6/7 października
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Mazowsze Grójec 1:1
Stal Głowno - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:4
Wigry Suwałki - Concordia Piotrków Trybunalski 0:0
Sokół Aleksandrów Łódzki - Warmia Grajewo 2:0
OKS 1945 Olsztyn - Orzeł Kolno 1:1
Dolcan Ząbki - UKS SMS Łódź 2:0
Ruch Wysokie Mazowieckie - Nadnarwianka Pułtusk 2:0
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 3:0

9. kolejka - 29/30 września
Concordia Piotrków Trybunalski - Stal Głowno 1:0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0
Mazowsze Grójec - Nadnarwianka Pułtusk 1:0
Olimpia Elbląg - Dolcan Ząbki 0:2
UKS SMS Łódź - OKS 1945 Olsztyn 1:2
Radomiak Radom - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:0
Orzeł Kolno - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:4
Warmia Grajewo - Wigry Suwałki 1:1

8. kolejka - 22 września
Ruch Wysokie Mazowieckie - Mazowsze Grójec 3:2
Nadnarwianka Pułtusk - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Piotrków Trybunalski 1:1
Stal Głowno - Warmia Grajewo 0:2
Wigry Suwałki - Orzeł Kolno 3:0
Sokół Aleksandrów Łódzki - UKS SMS Łódź 1:1
OKS 1945 Olsztyn - Olimpia Elbląg 2:1
Dolcan Ząbki - Radomiak Radom 1:1

7. kolejka - 15/16 września
Dolcan Ząbki - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:2
Olimpia Elbląg - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:0
UKS SMS Łódź - Wigry Suwałki 0:3
Concordia Piotrków Trybunalski - Nadnarwianka Pułtusk 5:0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Mazowsze Grójec 2:3
Radomiak Radom - OKS 1945 Olsztyn 0:1
Orzeł Kolno - Stal Głowno 2:3
Warmia Grajewo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0

6. kolejka - 8/9 września
Ruch Wysokie Mazowieckie - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 7:0
Mazowsze Grójec - Concordia Piotrków Trybunalski 1:0
Nadnarwianka Pułtusk - Warmia Grajewo 1:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Orzeł Kolno 5:1
Stal Głowno - UKS SMS Łódź 0:1
Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg 2:1
Sokół Aleksandrów Łódzki - Radomiak Radom 1:0
OKS 1945 Olsztyn - Dolcan Ząbki 1:1

5. kolejka - 1/2 września
OKS 1945 Olsztyn - Ruch Wysokie Mazowieckie 3:2
Dolcan Ząbki - Sokół Aleksandrów Łódzki 2:0
Olimpia Elbląg - Stal Głowno 2:1
UKS SMS Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:2
Warmia Grajewo - Mazowsze Grójec 3:2
Concordia Piotrków Trybunalski - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5:1
Orzeł Kolno - Nadnarwianka Pułtusk 0:3
Radomiak Radom - Wigry Suwałki 0:1

4. kolejka - 24/25/26 sierpnia
Stal Głowno - Radomiak Radom 0:1
Ruch Wysokie Mazowieckie - Concordia Piotrków Trybunalski 1:0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Warmia Grajewo 0:0
Mazowsze Grójec - Orzeł Kolno 4:0
Nadnarwianka Pułtusk - UKS SMS Łódź 2:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Elbląg 4:1
Sokół Aleksandrów Łódzki - OKS 1945 Olsztyn 1:1
Wigry Suwałki - Dolcan Ząbki 0:1

3. kolejka - 18/19 sierpnia
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:0
Dolcan Ząbki - Stal Głowno 2:0
Radomiak Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1
Olimpia Elbląg - Nadnarwianka Pułtusk 0:0
UKS SMS Łódź - Mazowsze Grójec 2:2
Orzeł Kolno - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:2
Warmia Grajewo - Concordia Piotrków Trybunalski 2:5
OKS 1945 Olsztyn - Wigry Suwałki 1:1

2. kolejka - 15 sierpnia
Ruch Wysokie Mazowieckie - Warmia Grajewo 2:1
Concordia Piotrków Trybunalski - Orzeł Kolno 4:0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - UKS SMS Łódź 3:1
Mazowsze Grójec - Olimpia Elbląg 3:1
Nadnarwianka Pułtusk - Radomiak Radom 0:1
Stal Głowno - OKS 1945 Olsztyn 0:2
Wigry Suwałki - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Dolcan Ząbki 1:1

1. kolejka - 11/12 sierpnia
Sokół Aleksandrów Łódzki - Stal Głowno 2:0
OKS 1945 Olsztyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0
Dolcan Ząbki - Nadnarwianka Pułtusk 1:0
Radomiak Radom - Mazowsze Grójec 1:1
Olimpia Elbląg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:2
UKS SMS Łódź - Concordia Piotrków Trybunalski 1:2
Warmia Grajewo - Orzeł Kolno 5:1
Wigry Suwałki - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:1

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×