"Lewy" zmarnował karnego. Jest komentarz Pedriego

Getty Images / Lee Parker - CameraSport / Na zdjęciu: piłkarze FC Barcelony
Getty Images / Lee Parker - CameraSport / Na zdjęciu: piłkarze FC Barcelony

Robert Lewandowski fatalnie spudłował z rzutu karnego w przegranym 1:4 starciu z Sevillą. - Musimy być samokrytyczni - skomentował Pedri.

W tym artykule dowiesz się o:

W niedzielnym spotkaniu FC Barcelona zmierzyła się z Sevillą na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan. Mecz od początku nie układał się po myśli gości, którzy byli uznawani za zdecydowanych faworytów, jednak ostatecznie przegrali aż 1:4.

Barcelona otrzymała szansę na wyrównanie wyniku w drugiej połowie, jednak Robert Lewandowski nie wykorzystał tej okazji. Polak, który rzadko myli się z 11 metrów, tym razem uderzył bardzo niecelnie z rzutu karnego.

ZOBACZ WIDEO: Znakomity plan Otylii Jędrzejczak. Chce wydać książkę dla... dzieci

Na gorąco po ostatnim gwizdku Pedri udzielił wywiadu przed kamerą "Movistar". Klubowy kolega odniósł się do sytuacji Lewandowskiego, która odbiła się bardzo szerokim echem zarówno w Hiszpanii, jak i Polsce.

- Błąd Lewandowskiemu może się zdarzyć. Można popełnić błąd. Musimy być samokrytyczni w stosunku do naszej gry - zaznaczył Pedri.

Przed przerwą reprezentacyjną ekipa Hansiego Flicka zawiodła na całej linii. Pomocnik "Blaugrany" wskazał elementy do poprawy.

- W pierwszej połowie nie potrafiliśmy dobrze bronić. Musimy poprawić bardzo dużo rzeczy. W pierwszej połowie brakowało intensywności. Nie wiedzieliśmy, co zrobić z piłką. Nie graliśmy na naszym poziomie - przyznał Pedri.

Komentarze (12)
avatar
EI Drewniaco
6.10.2025
Zgłoś do moderacji
15
0
Odpowiedz
Hej brygada drewnianych troli! Sklepowa w GS-ie ma dziś dobry humor i da nam piwo na zeszyt, fajnie co nie? 
avatar
Jari Jadalski
5.10.2025
Zgłoś do moderacji
15
8
Odpowiedz
On jest fatalny, co tu komentować. 
avatar
Shining
5.10.2025
Zgłoś do moderacji
25
11
Odpowiedz
Za mało podskakiwał przy karnym. 
avatar
Dendrogol
5.10.2025
Zgłoś do moderacji
23
11
Odpowiedz
Mecz jak mecz, zabrakło Yamala, który by nabijał Lewego magistra w polu bramkowym 
avatar
El Drewniaco
5.10.2025
Zgłoś do moderacji
28
4
Odpowiedz
Uśmiechnijcie się brygada heeej! 
Zgłoś nielegalne treści