Bundesliga: Błaszczykowski ostro potraktowany przez rywala! Krew na twarzy Polaka

Borussia Dortmund pokonała na własnym stadionie 1:0 Hamburger SV. Do 90. minuty na placu gry przebywał Jakub Błaszczykowski, który rozegrał dobre spotkanie. W pewnym momencie, po starciu z jednym z rywali, reprezentant Polski "zalał się krwią".

Artur Długosz

Jakub Błaszczykowski rozegrał dobre spotkanie w barwach Borussii Dortmund. Jego klub pokonał 1:0 Hamburger SV i zdobył bardzo cenne trzy punkty. Jedyną bramkę w tym pojedynku zdobył ładnym strzałem zza pola karnego Nelson Valdez. Miało to miejsce w 35. minucie zawodów.

Reprezentant Polski był bardzo aktywny. Po kilku jego dośrodkowaniach groźnie było pod bramką drużyny z Hamburga. Błaszczykowskiego spotkał także nieprzyjemny incydent. W 16. minucie po starciu z jednym z rywali "zalał się on krwią". Po opatrzeniu pękniętej wargi Błaszczykowski powrócił na boisko.

Borussia Dortmund - Hamburger SV 1:0 (1:0)
1:0 - Valdez 35'