Wygrana KSZO w pierwszym meczu sparingowym

Pierwszy mecz sparingowy piłkarze KSZO Ostrowiec Św. mają już za sobą. Na sztucznym boisku przy ulicy Kolejowej w Ostrowcu Świętokrzyskim pokonali grający o klasę niżej Pelikan Łowicz, a dwa gole zdobył Adam Ciesliński, który powrócił do gry po kontuzji.

Anna Soboń
Anna Soboń

W swoim pierwszym meczu sparingowym, podopieczni Czesława Jakołcewicza pokonali drugoligowy Pelikan Łowicz 3:0 (2:0). Dwie bramki zdobył powracający po kontuzji ręki Adam Cieśliński. W 12. minucie wykorzystał on doskonałe podanie z rzutu rożnego Łukasza Matuszczyka, natomiast w 69. minucie rewelacyjnym podaniem obsłużył go Marcin Dziewulski i napastnik KSZO zdobył kolejną bramkę. Jednego gola po strzale głową zdobył Radosław Kardas. W 47. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Marcin Krysiński uderzając nad bramką Tomasza Dymanowskiego.

Skład KSZO: Wróbel - Matuszczyk, Skórnicki, Kardas, Szymoniak, Cieciura, Dziewulski, Wieczorek, Frańczak, Kanarski, Cieśliński oraz Dymanowski, Żelazowski.