Anglia: Dwa gole Grzegorza Rasiaka!

Grzegorz Rasiak miał za sobą nieudane tygodnie w Reading. Teraz znów będzie o nim głośno, ponieważ w sobotę zdobył dwie bramki w meczu The Championship przeciwko Sheffield Wednesday (5:0).

Bartosz Zimkowski

Polak spędził na boisku całe spotkanie i bramki zdobył w 45. i 65. minucie. Były to trafienia numer siedem i osiem w obecnych rozgrywkach. Rasiak wcześniej do siatki rywali trafił 12 grudnia poprzedniego roku. Co ciekawe, w tym sezonie strzelił już bramkę przeciwko Sheff Wed - miało to miejsce 5 grudnia.

W sobotę w The Championship wystąpił również Radosław Majewski. Polak dostał żółtą kartkę, boisko opuścił w 78. minucie, a Nottingham Forest przegrało z Leicester City aż 0:3.

Paweł Abbott zagrał dla Oldham Athletic w przegranym 0:1 meczu z Norwich City. Polak zagrał 90 minut. Na ławce rezerwowych Southampton siedział z kolei Bartosz Białkowski.

Jedną bramkę puścił w League Two Artur Krysiak. Burton United przegrało na własnym stadionie Rotherham United 0:1.