Lech ma kilka indywidualności - komentarze po meczu Polonia Warszawa - Lech Poznań

- Lech bronił się głęboko cofnięty, miał sporo szczęścia strzelając bramkę już przy pierwszym uderzeniu w meczu - powiedział po meczu Polonia Warszawa - Lech Poznań (0:3) Jose Maria Bakero

Bartosz Zimkowski

Jacek Zieliński (Lech Poznań). Cieszę się z tego zwycięstwa, bo ten pierwszy mecz jest zawsze dużą niewiadomą. Mamy już tylko pięć punktów mniej niż Wisła, straty odrobiła także Legia, więc można powiedzieć, że walka o mistrzostwo zaczyna się od początku. My skupiamy się jednak na każdym kolejnym meczu. Oczywiście mam satysfakcję z tego zwycięstwa, ale nie dlatego, że kiedyś pracowałem w Polonii, tylko dlatego że mój zespól zagrał dobre spotkanie.

Jose Maria Bakero (Polonia Warszawa). Jestem bardzo zadowolony z naszej postawy w pierwszej połowie. Staraliśmy się grać piłką, a Lech bronił się głęboko cofnięty, miał sporo szczęścia strzelając bramkę już przy pierwszym uderzeniu w meczu. Po przerwie do momentu straty drugiej bramki mecz był wyrównany. Lech ma jednak w zespole kilka indywidualności i to zdecydowało o zwycięstwie naszego rywala.