FC Vitkovice - GKS Jastrzębie 0:0 w meczu sparingowym

W spotkaniu sparingowym rozegranym w Czechach, miejscowy klub FC Vitkovice zremisował z II-ligowym GKS Jastrzębie 0:0. Mecz nie został dokończony, bowiem w drugiej połowie sędzia był zmuszony przerwać zawody z powodu opadów gradu.

Szymon Mierzyński

W pierwszej części spotkania czeski bramkarz GKS, Jakub Kafka obronił rzut karny podyktowany za zagranie ręką Michała Pietronia. Co ciekawe, ten sam bramkarz w letnim sparingu z FC Vitkovice (przegranym przez polski zespół 0:1) również obronił jedenastkę.

FC Vitkovice - GKS Jastrzębie 0:0

Skład GKS J.: I połowa: Kafka - Jędrzejczyk, Pietroń, Kaciczak, Kalinowski - Chrabąszcz, Szymura, Wilczek, Bednarek - Huscava, Łaciok; II połowa: Zarzycki - Wrześniak, Wrzask, Ciemięga, Pielorz - Woźniak, Wawrzyczek, Gorzała, Małkowski - Karwot, Rusinek.