Zasłużona wygrana - komentarze trenerów po meczu 1/8 Pucharu Polski Wisła Kraków - Widzew Łódź

Wisła Kraków pokonała 1:0 Widzew Łódź we wtorkowym spotkaniu 1/8 finału Pucharu Polski i awansowała do ćwierćfinału rozgrywek. Po końcowym gwizdku Robert Maaskant był zadowolony z postawy swoich podopiecznych, w przeciwieństwie do Andrzeja Kretka, któremu ciężko było się pogodzić z porażką.

Maciej Kmita

Robert Maaskant (trener Wisły Kraków): Zupełnie zasłużyliśmy na wygraną. Byliśmy dużo lepsi w pierwszej połowie, ale graliśmy za wolno. Mimo to i tak stworzyliśmy sobie szanse i uważam, że gol dla nas powinien paść wcześniej. W drugiej połowie graliśmy lepiej, stwarzaliśmy więcej sytuacji, więc wygraliśmy zupełnie zasłużenie

Andrzej Kretek (trener Widzewa Łódź): Druga połowa była gorsza w naszym wykonaniu, niż pierwsza część gry. Wisła zdominowała grę w środku boiska i w efekcie wygrała. Niestety, gol padł po naszej stracie. Oddaliśmy gospodarzom piłkę w tej sytuacji.