Anglia: Cywka bohaterem Derby

Kolejny bardzo dobry mecz w barwach Derby County rozegrał Tomasz Cywka. Polski pomocnik zdobył gola i zaliczył asystę a Barany pokonały Scunthorpe United 3:2.

Bartosz Zimkowski

Dla Tomasza Cywki to czwarte trafienie w obecnych rozgrywkach. Wcześniej zdobył bramkę w pojedynku z Cardiff (sierpień) oraz dwie z Watford (październik). W rywalizacji ze Scunthorpe Cywka grał przez 90 minut.

W Premier League rezerwowym był Tomasz Kuszczak. Manchester United pokonał Wigan Athletic 2:0. Natomiast w The Championship ani na minutę na boisku nie pojawił się Radosław Majewski. Nottingham Forest wygrało na wyjeździe z Cardiff City 2:0.

Całe spotkanie w barwach Exeter City (League One) rozegrał Artur Krysiak. Polski bramkarz nie puścił gola w meczu Huddersfield Town a Exeter wygrało 1:0. Rezerwowym w Southampton był Bartosz Białkowski. Święci wygrali z Peterborugh 4:1. Także nawet na minutę na boisku nie pojawił się Paweł Abbott (Charlton Athletic). The Addicks pokonali Yevil Town 3:2.