Primera Division: Skromne zwycięstwo Deportivo La Coruna

Trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu na własnym boisku odnieśli gracze Deportivo La Coruna. Podopieczni Miguela Angela Lotiny potrzebowali zaledwie jednej bramki na rozprawienie się z beniaminkiem Hercules Alicante. Gola na wagę kompletu oczek strzelił Lassad Nouioui w 73. minucie.

Igor Kubiak
Igor Kubiak

Po kryzysie z początku sezonu powoli punkty gromadzi Deportivo La Coruna. Ekipa z Galicji wygrała z Hercules Alicante 1:0. Dzięki zwycięstwu mistrzowie Hiszpanii z 2000 roku przeskoczyli beniaminka i awansowali na 12. lokatę.

Gospodarze mieli więcej okazji podbramkowych, ale sposób na golkipera rywali znalazł dopiero Lassad Nouioui. Tunezyjczyk pojawił się na placu gry w 66. minucie i po chwili wykorzystał asystę Diego Colotto.

Deportivo La Coruna - Hercules Alicante 1:0 (0:0)
1:0 - Lassad 73'