Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Probierz coraz bliżej Jagi / Wyszogrodzki i Pacan na pierwszym treningu

21 zawodników wzięło udział w pierwszym treningu białostockiej Jagiellonii po wyjątkowo krótkich wakacyjnych urlopach. Zajęcia były bardzo luźne, a wspólnie z zawodnikami po lesie w Supraślu biegał trener Dariusz Czykier, który podobnie jak w poprzednim sezonie będzie asystentem pierwszego trenera.

Tomasz Kozioł
Tomasz Kozioł

Wszystko wskazuje, że pierwszym szkoleniowcem będzie Michał Probierz. - Tak, mogę potwierdzić doniesienia prasy. Pan Michał Probierz jest głównym kandydatem na stanowisko trenera Jagiellonii. Prowadzimy z nim rozmowy i uzgadniamy warunki ewentualnego kontraktu, jednak potrwa to jeszcze jakiś czas (Probierz ma nadal obowiązującą umowę z Polonią Bytom, którą właśnie stara się rozwiązać - pod. red.). Jeśli rozmowy usatysfakcjonują obie strony i dojdziemy do porozumienia na pewno poinformujemy o tym fakcie - mówi odpowiedzialny za sprawy transferowe w Jagiellonii szef pionu sportowego Cezary Kulesza.

Na pierwszym treningu Jagi pojawili się dwaj zawodnicy Pelikana Łowicz - obrońca Marcin Pacan oraz pomocnik Maciej Wyszogrodzki. Obaj byli wyróżniającymi się piłkarzami w zespole spadkowicza drugiej ligi. Pierwszemu umowa kończy się w czerwcu tego roku, natomiast Wyszogrodzkiego wiąże jeszcze 1,5-roczny kontrakt z Pelikanem. Wszystko wskazuje jednak na to, że obaj w przyszłym sezonie będą reprezentować barwy Jagiellonii.

Pacan w minionym sezonie zdobył dla łowiczan dziewięć bramek, a Wyszogrodzki trzy.

Kadra Jagiellonii na pierwszym treningu:

Bramkarze:
Jacek Banaszyński, Maciej Kudrycki.

Obrońcy: Radosław Kałużny, Adrian Napierała, Dariusz Łatka, Łukasz Nawotczyński, Kamil Stankiewicz, Marcin Pacan.

Pomocnicy: Mariusz Dzienis, Jacek Markiewicz, Dariusz Jarecki, Michał Renusz, Bartłomiej Niedziela, Jacek Falkowski, Paweł Strózik, Iwo Zubrzycki, Maciej Wyszogrodzki, Marcin Truszkowski, Hermes, Everton.

Napastnicy: Remigiusz Sobociński, Łukasz Tumicz.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×