Siergiej Kriwiec: Czuję, że ta praca przyniesie pożądany efekt

Podczas zgrupowania w hiszpańskiej Esteponie Lech Poznań rozegrał już dwa sparingi - oba z zespołami ze Szwajcarii. W pierwszym bezbramkowo zremisował z FC Basel, natomiast w drugim musiał uznać wyższość Young Boys Berno.

Mateusz Klejborowski
W piątek Lech Poznań przegrał z Young Boys Berno 1:2. Jedynego gola dla Kolejorza zdobył Siergiej Kriwiec, który pomimo porażki był pełen optymizmu przed następnymi spotkaniami. - Wprawdzie nie udało nam się dziś wygrać, ale w drugiej połowie pokazaliśmy się z dobrej strony - powiedział Białorusin, który pokonał bramkarza Young Boys w 63. minucie spotkania po precyzyjnym podaniu Semira Stilicia. - Czuliśmy się lepszym zespołem. Stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji i mogliśmy zdobyć więcej niż jedną bramkę. Brakuje nam jeszcze trochę świeżości, ale ta na pewno przyjdzie z czasem. Obecnie ciężko trenujemy, ale na boisku podczas meczów również dajemy z siebie wszystko. Ta praca jest nam jednak potrzebna i czuję, że w przyszłości przyniesie pożądany efekt.