Grecja: Szczęśliwy remis drużyny Kasperczaka (video)

Prowadzony przez Henryka Kasperczaka zespół AO Kavala w spotkaniu 20. kolejki greckiej Superleague zremisował 1:1 z Panioniosem Smyrna. Argonauci uratowali punkt dopiero w ostatniej minucie meczu z dużą pomocą szczęścia...

Maciej Kmita

Broniący się przed spadkiem z ligi Panionios niespodziewanie objął prowadzenie w 66. minucie gry. Wyprowadzający kontratak niebiesko-czerwonych Kostas Mitroglou w końcowej fazie akcji uruchomił w polu karnym Bosko Balabana, a doświadczony Chorwat uderzył obok Mario Galinovicia.

Drużyna Kasperczaka wyrównała dopiero w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Piłka po strzale Serge'a Die z rzutu wolnego z ok. 30 metrów odbiła się od muru Panioniosu i po rykoszecie wpadła lobem do siatki kompletnie zaskoczonego Juergena Macho.

***

Panionios Smyrna - AO Kavala 1:1 (0:0)
1:0 - Balaban 66'
1:1 - Die 90'

Zobacz bramkę, która dała drużynie Kasperczaka remis w starciu z Panionosem Ateny: