Menedżer Chelsea fanem Anelki i Berbatova

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Menedżer Chelsea Londyn, <B>Avram Grant</B> przyznał, że lubi patrzeć na grę <B>Nicolasa Anelki</b> oraz <B>Dimitara Berbatova</b>. Obaj piłkarze są łączeni z przejściem na Stamford Bridge i niewykluczone, że stanie się to już podczas styczniowego "okienka" transferowego.

- Lubię patrzeć na Anelkę i Berbatova - mówi na łamach Daily Star Avram Grant. - Ale nasi napastnicy też są świetni. Shevchenko to bardzo inteligentny piłkarz, a Kalou strzela bramki niemal w każdym meczu. Jednak zespół pokroju Chelsea potrzebuje większej ilości napastników - dodał.

Grant będzie miał w najbliższych tygodniach problemy z linią ataku, ponieważ kontuzję kolana ma Didier Drogba, a na Puchar Narodów Afryki wyruszy Salomon Kalou. Dlatego priorytetem Granta podczas tego "okienka" transferowego jest kupno wartościowego napastnika.

Zarówno Berbatov, jak i Anelka chętnie zmieniliby swoje kluby, aby ponownie grać w Lidze Mistrzów. Chelsea w ostatnich miesiącach nie wydaje jednak dużych kwot na nowych piłkarzy, ale być może teraz Roman Abramowicz nie będzie szczędził funtów.

Źródło artykułu:
Komentarze (0)