Trudno opisać to słowami - komentarze po meczu Legia Warszawa - Ruch Chorzów

Legia Warszawa przegrała z Ruchem Chorzów po fatalnej drugiej połowie. Ruch podniósł się z kolan, chociaż przegrywał 2:0 - Trzeba mieć atuty w składzie - mówił Waldemar Fornalik.

Jerzy Mitczuk

Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów): Wygraliśmy bardzo ważne dla nas spotkanie z drużyną o dużych aspiracjach. Bramka do szatni dodała otuchy po fatalnej pierwszej połowie. Bramki zdobyliśmy po ładnych akcjach. Myślę, że nieprzypadkowo wygraliśmy spotkanie.

Maciej Skorża (Legia Warszawa): Po pierwszej połowie myśleliśmy, że panujemy nad wydarzeniami boiskowymi. W pierwszej połowie stworzyliśmy wiele sytuacji, jednak Komorowski popełnił błąd a Piech wykorzystał okazję. Trudno opisać mi słowami, co stało się w 64. minucie po drugim golu dla Ruchu. Straciliśmy koncept gry. Janusz Gol nie uspokoił środka pola.