Sparingowo: Remis i zwycięstwo podzielonego Podbeskidzia

Kadra beniaminka ekstraklasy TS Podbeskidzia została w środę podzielona na dwa zespoły. Najpierw część składu wygrała z Zagłębiem Sosnowiec. Z kolei druga część zremisowała z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza.

Paweł Sala
Paweł Sala

W Sosnowcu część kadry zmierzyła się z Zagłębiem pokonując je 1:0. Na boisku pojawiło się dwunastu graczy z Bielska-Białej. Oprócz pierwszej jedenastki od drugiej połowy grał jeszcze Mariusz Sacha. Bielszczanie zwyciężyli po bramce Damiana Chmiela w 80. minucie.

Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1

Skład Podbeskidzia: Bąk - Górkiewicz, Konieczny, Broniewicz, Łatka - Ziajka, Metelka, Kołodziej, Chmiel - Cieśliński, Patejuk.

O godzinie 17 druga część kadry Górali zmierzyła się w Wiśle z pierwszoligową Termalicą Bruk Bet Nieciecza. Bielszczanie przeważali przez całe spotkanie, jednak nie potrafili wykorzystać wielu nadarzających się okazji. Sparing rozgrywany był w upalne popołudnie, stąd sędziowie robili przerwy, aby zawodnicy uzupełnili płyny. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Podbeskidzie - Termalica Bruk Bet Nieciecza 0:0

Podbeskidzie: Zajac - Cienciała, Sourek, Dancik, Osiński - Sokołowski (60' Sacha), Koman, Rogalski, Nather - Malinowski, Demjan.

Nieciecza (skład wyjściowy): Nowak - Kowalski, Lipecki, Baran, Jarecki - Biskup, Pleva, Ceglarz, Pawlusiński - Trafarski, Drozdowicz.

Na zakończenie obozu w Wiśle bielszczanie zagrają w sobotę z MFK Dolny Kubin.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.