Anglia: Polacy bez rewelacji na inaugurację ligi

Tylko Radosław Majewski oraz Artur Krysiak pojawili się w sobotę w meczach ligi angielskiej. Sezon rozpoczęły wszystkie ligi w Anglii prócz Premier League.

Bartosz Zimkowski

Tydzień temu Radosław Majewski strzelił zwycięską bramkę w towarzyskim meczu. Wydawało się, że pojawi się w wyjściowej jedenastce Nottingham Forest na pojedynek 1. kolejki The Championship z Barnsley. Tymczasem usiadł na ławce i na boisku zameldował się 18 minut przed końcem. Jego drużyna zremisowała z Barnsley 0:0.

Nawet na ławce zabrakło w Derby County Tomasza Cywkę. Barany pokonały na Pride Park spadkowicza z Premier League Birmingham City 2:1. Z kolei rezerwowym w pojedynku Southampton Leeds United był Bartosz Białkowski.

Pełne 90 minut w barwach Exeter City (League One) rozegrał Artur Krysiak. Jego zespół zremisował bezbramkowo na wyjeździe ze Stevenage.