Anglia: Gol Radosława Majewskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu:  /
/

Radosław Majewski zdobył bramkę dla Nottingham Forest w sobotnim meczu The Championship. Mimo to jego drużyna przegrała z Southampton 2:3.

W Premier League czyste konto zachował Wojciech Szczęsny. Arsenal Londyn pokonał na Emirates Stadium Swansea City 1:0. Polski golkiper nie miał zbyt wiele pracy.

W The Championship tylko Radosław Majewski pojawił się na murawie. Zagrał w składzie Nottingham Forest od pierwszej minuty w wyjazdowym spotkaniu z Southampton. Do siatki trafił w 42. minucie doprowadzając do wyrównania. Święci ostatecznie wygrali 3:2, a poczynania na boisku obserwował z ławki rezerwowych Bartosz Białkowski. Majewski zagrał pełne 90 minut.

Nawet na ławce rezerwowych w Derby County zabrakło Tomasza Cywki. Natomiast w League One w barwach Exeter City na rezerwie całe spotkanie z Charltonem Athletic przesiedział Artur Krysiak. Jego zespół przegrał 0:2.