Legia z Superpucharem! Kapitalny gol Rockiego w końcówce meczu! (wynik)

O godzinie 20:15 w Ostrowcu Świętokrzyskim rozpoczął się mecz o Superpuchar Polski. Wisła wystąpiła w mocno rezerwowym składzie, podstawowi piłkarze odpoczywali po sobotnim sparingu z Liverpoolem. Pierwsze minuty meczu to zdecydowana przewaga Legii udokumentowana golem Chinyamy w 14. minucie. Jednak już 98 sekund później piłkę do bramki Legii głową skierował Grzegorz Kmiecik. Druga połowa toczona już była w znacznie wolniejszym tempie niż pierwsza. Wiślacy grali na czas za co zostali skarceni trzy minuty przed końcem spotkania. Fatalny błąd popełnił Mauro Cantoro, który stracił piłkę na własnej połowie, a kapitalną bramkę zdobył Piotr Rocki.