Anglia: Złoty gol Radosława Majewskiego

Radosław Majewski zdobył zwycięską bramkę dla Nottingham Forest w sobotnim meczu 13. kolejki The Championship. Na angielskich boiskach pojawili się również Artur Krysiak oraz Tomasz Cywka.

Bartosz Zimkowski

Reprezentant Polski pojawił się na murawie od pierwszej minuty w wyjazdowym pojedynku z Blackpool. Do 76. minuty utrzymywał się remis 1:1, ale wówczas Radosław Majewski strzałem z pola karnego wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Reds kończyli mecz w osłabieniu, bowiem czerwoną kartkę dostał Guy Moussi. Mimo to Nottingham wygrało 2:1. Dla Polaka był to drugi gol w tym sezonie w The Championship.

Tomasz Cywka w ostatnim spotkaniu Derby County zdobył bramkę, ale tym razem nie pojawił się w wyjściowym składzie Baranów w meczu z Middlesbrough. Na murawie zameldował się na ostatnie 12 minut i nie odmienił już losów spotkania. Boro zwyciężyło 2:0.

Pełne 90 minut w barwach Exeter City zagrał Artur Krysiak. Jego drużyna pokonała przed własną publicznością Rochdale 3:1.