Premier League: Bolton oczarował, rywal Wisły rozbity na swoim stadionie (wideo)

Tottenham Hotspur nadal jest w formie i w niedzielnych derbach Londynu pokonał czwartkowego rywala Wisły Kraków - Fulham Londyn 3:1. Kapitalne spotkanie rozegrał Bolton Wanderers, który pokonał Stoke City aż 5:0.

Bartosz Zimkowski

Koguty na Craven Cottage walczyły o komplet punktów, chcąc po raz trzeci z rzędu wygrać mecz w Premier League. Już w dziesiątej minucie Gareth Bale otworzył wynik spotkania, ale trzeba przyznać, że pomogli mu obrońcy The Cottagers, którzy niemal sami wbili sobie futbolówkę do siatki. Jeszcze przed przerwą Aaron Lennon podwyższył prowadzenie przeprowadzając indywidualną akcję. Wydawało się, że Fulham już się nie pozbiera, ale pomógł im w tym Youness Kaboul samemu pakując futbolówkę do siatki Tottenhamu. The Cottagers atakowali w końcówce meczu, jednak to Jermain Defoe postawił kropkę nad "i".

Kapitalnie zagrał Bolton Wanderers. Kłusaki dotychczas mocno dołowały, a w niedzielę oczarowały swoich kibiców. Pokonali Stoke City aż 5:0, a po dwa gole zdobyli Ivan Klasnic oraz Chris Eagles. Mimo tak efektownego zwycięstwa, Bolton nadal plasuje się w strefie spadkowej. Do kolejnej drużyny - Evertonu traci tylko punkt. W ostatnim niedzielnym spotkaniu Wolverhampton Wanderers pokonało Wigan Athletic i utwierdziło The Latics w przekonaniu, że przed nimi niezwykle trudny sezon.