Karcz wraca do pełnej dyspozycji

Kamil Karcz, były piłkarz Cracovii, Stali Stalowa Wola i Znicza Pruszków po kontuzji i długiej rehabilitacji wrócił już do pełni sprawności. - Od stycznia będę gotowy do gry - mówi zawodnik, który zwłaszcza w Stalowej Woli mocno zapadł w pamięci kibiców.

Artur Długosz
Artur Długosz

Kamila Karcza cały czas miło wspominają kibice w Stalowej Woli. Ten piłkarz swoimi przebojowymi akcjami na skrzydle często wzbudzał owację stalowowolskiej publiczności. Ostatnio jednak zawodnik występował w drugoligowym Zniczu Pruszków, a później złapał kontuzję. Teraz jest już jednak gotowy do gry. - W sierpniu miałem zabieg. Aktualnie jestem po prawie trzech miesiącach rehabilitacji. Muszę przyznać, że było to bardzo meczące przeżycie. Spędzałem na sali rehabilitacyjnej po cztery-pięć godzin. Aktualnie wszystko wygląda dobrze. Trenuję indywidualnie już od jakiegoś czasu i wydaje mi się, że idzie to wszytko w dobrym kierunku. Od stycznia będę gotowy do gry - powiedział Karcz, który rehabilitację przechodził w Bielsku-Białej w firmie Reha-Forma. Sam piłkarz przyznaje, że gdyby nie fachowa opieka medyczna, a także pomoc w rehabilitacji, jego powrót do pełnej dyspozycji przebiegałby zdecydowanie dłużej.

Karcz obecnie pozostaje bez klubu, choć ma już pierwsze oferty. Chciałby on jednak trafić do drużyny, w której miałby szanse na regularne występy. - Na pewno dla mnie najważniejsze będzie granie, bo rundę jesienną miałem niestety spisaną na straty. Wcześniej miałem jakieś sygnały z niektórych zespołów, ale wówczas akurat nie mogłem nawet podjąć treningów, bo było za wcześnie. Postanowiłem, że spokojnie się wyleczę i od stycznia będę gdzieś chciał podpisać umowę. Do jakiej ligi trafię - to zobaczymy - podkreśla piłkarz.

Wcześniej były zawodnik Cracovii i Stalówki miał problemy z menadżerem. Teraz jednak to już za nim. - Na szczęście problem z menadżerem jest już za mną od jakiegoś roku. W związku z tym nie będzie żadnych problemów. Mam wielu przyjaciół, którzy grają w piłkę i też starają się mi pomoc - podsumował piłkarz.

Gdzie w najbliższej rundzie będzie występował piłkarz? - Rozważę każdą propozycję, nawet tą ze Stali - zaznaczył Kamil Karcz.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce!
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×