Zagłębie przegrało w sparingu w Turcji

W pierwszym rozegranym w Turcji meczu sparingowym KGHM Zagłębie Lubin przegrało z Beroe Stara Zagora 0:1. Jedyną bramkę zdobył tuż przed przerwą Rangeł Abuszew.

Bartosz Zimkowski

W zespole z Bułgarii wystąpił David Caiado, były zawodnik Zagłębia Lubin. Miedziowych w Turcji czekają jeszcze dwa sparingi - 31 stycznia z PFK Oleksandria (Ukraina) oraz 2 lutego z FK Senica (Słowacja).

KGHM Zagłębie Lubin - Beroe Stara Zagora 0:1 (0:1)
0:1 - Abuszew 45'

Zagłębie: Isailović - Rymaniak (60' Kowalczyk), Banaś (46' Hovath), Widanov, Costa - Bilek, Hodur, Lira (46' Sloboda), Rakowski (46' Rachwał), Pawłowski (75' Małkowski) - Sernas (60' Woźniak).

Beroe Stara Zagora: I połowa: Iwanow - Owona,  Džaferović,  Enczew, Jamukow, Sofronijew,  Czepiłow, Tanew, Welew, Goranow, Abuszew; II połowa: Skorczew -  Ilijew,  Wezałow, Zafirow,  Penew, Elias, Toszew, Żekow,  Pisarow, Caiado, Angełow.