Ruch pozyskał kolejnego gracza

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Po podpisaniu umowy z Andrzejem Niedzielanem, działacze Ruchu Chorzów zakontraktowali kolejnego zawodnika. Piłkarz ma wzmocnić konkurencję w linii obrony. Na razie gracz został wypożyczony na pół roku.

Wypożyczenie na pół roku z opcją pierwokupu. Na takich warunkach działacze Ruchu Chorzów pozyskali z Puszczy Niepołomice stopera Arkadiusza Lewińskiego. Zawodnik trenował z Niebieskimi od początku stycznia.

Rafałowi Grodzickiemu przybył nowy konkurent do gry na pozycji stopera
Rafałowi Grodzickiemu przybył nowy konkurent do gry na pozycji stopera

Lewiński ma wzmocnić konkurencję w linii obrony Ruchu. - Przed Arkiem ważny czas intensywnej pracy i nauki. Musi walczyć o miejsce w składzie. Ma pół roku, aby udowodnić, że zasługuje na miejsce w składzie - stwierdził na łamach oficjalnej strony klubu dyrektor Niebieskich Mirosław Mosór. - Przy Cichej będę trenował z doświadczonymi zawodnikami, od których mogę się wiele nauczyć. Ważna jest również możliwość pracy z trenerem Waldemarem Fornalikiem, który potrafi świetnie szkolić młodych zawodników. W tym upatruję swoją szansę - stwierdził nowy obrońca Niebieskich.

Jeśli chorzowianie zdecydują się wykupić z Puszczy obrońcę, to jego kontrakt z Ruchem zostanie automatycznie przedłużony do końca grudnia 2014 roku.

Źródło artykułu:
Komentarze (3)
avatar
Grek Zorba
28.01.2012
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
a poza tym po co im jakieś transfery skoro kadra jest silna i nie trzeba uzupełnień?  
avatar
Grek Zorba
28.01.2012
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
w Ruchu tak jest od zawsze. Aspiracje duże, kasy mniej. Ale jakoś idą. A sponsor? Podobno są rozmowy toczone w wielkiej tajemnicy. Tak wielkiej, że nawet niewiele wychodzi poza pertraktujących. Czytaj całość
avatar
Pędzel
28.01.2012
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
jaki budzet takie wzmocnienia, chociaz moge sie mylic. nie wroze jednak ruchowi zbyt wiele dobrego w przeciagu kilku sezonow. jak sie nie znajdzie sponsor, a oto bedzie trudno, to coraz gorzej Czytaj całość