11:2! Hokejowy wynik Dolcana Ząbki w Milanówku. Mazur Karczew bezsilny

Wynikiem 11:2 zakończyło się spotkanie kontrolne Dolcana Ząbki z Mazurem Karczew. Dolcan Ząbki na mecz wyszedł składem bardzo zbliżonym do tego, który wybiegał na murawę w rundzie jesiennej.

Maciej Walczak

Na boisku Milanu Milanówek podopieczni Roberta Podolińskiego podejmowali III-ligowca z Karczewa, który po jesieni jest na 11. miejscu w swojej klasie rozgrywkowej. Mecz został rozegrany w systemie: 4 x 30 min.

Na pierwsze 60 minut wybiegła jedenastka Dolcanu, która była bardzo podobna do tej, jaką w rundzie jesiennej widzieliśmy na boiskach I ligi. Co ciekawe miała ona za przeciwnika młodzież z Karczewa, tak więc Damian Świerblewski, Maciej Tataj czy nowy nabytek ząbkowiczan - Robert Chwastek, nie mieli żadnych problemów z pokonywaniem defensywy i bramkarza gości. Ta część gry zakończyła się wynikiem 6:1, a do bramki trafiali Chwastek, Tataj (dwukrotnie), Świerblewski, Marcin Korkuć i Grzegorz Piesio.

Drugie 60 minut grali rezerwowi i juniorzy Dolcanu. Na III i IV kwartę Mazur Karczew wystawił już bardziej zaawansowany wiekowo skład, ale i ten okres gry zakończył się złym wynikiem dla gości - Dolcan w sumie zakończył spotkanie wynikiem 11:2. Strzelali: Damian Jakubik, Michał Zapaśnik, Patrzyk Koziara, Marcin Mańko i Daniel Dybiec.

W Dolcanie testowani byli m.in. Marcin Rackiewicz (Znicz Pruszków), Daniel Dybiec (KSZO Ostrowiec) oraz juniorzy: Daniel Nawrocki, Olaf PielacińskiAdrian Górny i Marcin Mańko.

Dolcan Ząbki - Mazur Karczew 11:2 (4:0, 6:1, 9:1)