Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Stadion GKP Gorzów otrzymał licencję na grę w 1 lidze

W sobotnie popołudnie gorzowski stadion odwiedził delegat PZPN ds. bezpieczeństwa Andrzej Rynkiewicz, który wydał pozytywną opinię co do rozgrywania spotkań na tym obiekcie

Piotr Wiszniewski
Piotr Wiszniewski

Dwa tygodnie wcześniej stadion przy ulicy Olimpijskiej nie został dopuszczony do rozgrywek 1 ligi. Weryfikatorzy mieli kilka zastrzeżeń co do obiektu. GKP dostało dodatkowy czas na dokończenie wszystkich prac.

Pierwotnie kolejna weryfikacja stadionu miała odbyć się w piątek. Jednak weryfikator, który był wyznaczony przez związek będzie w ten weekend obserwatorem na meczu w Iławie. Dlatego nie mógł przyjechać do Gorzowa. Nowym weryfikatorem został Andrzej Rynkiewicz, który w sobotę wydał pozytywną opinię o gorzowskim obiekcie - Jestem pod wrażeniem. Byłem tu wiosną i ten obiekt zupełni inaczej wyglądał. Aż nieprawdopodobne, że w tak krótkim czasie można aż tyle zrobić. Moim zdaniem można tu odgrywać spotkania pierwszoligowe. Są drobne korekty ale to już uzgodniliśmy z dyrektorem OSIRu, pozostała tylko kosmetyka – skomentował Andrzej Rynkiewicz.

Swojej radośnie nie ukrywał także dyrektor GKP Tadeusz Babij - Bardzo się cieszę, że mamy to już za sobą. Są jeszcze drobne uwagi, dopięcie spraw z gastronomia na stadionie Pozostało się już tylko przygotowywać do pierwszego meczu. Chciałbym także podziękować kibicom, którzy odpowiedzieli na nasz apel. Chciałbym także zaprosić wszystkich na najbliższy mecz z Flotą Świnoujście już w środę o godzinie 18 – powiedział Babij.

Mimo tego, że środowe spotkania będą już trzecią kolejką w lidze, dla gorzowian będzie to dopiero inauguracja rozgrywek. Zmierzą się oni z innym z beniaminków 1 ligi Flotą Świnoujście. Początek spotkania w środę o godzinie 18 na stadionie przy ulicy Olimpijskiej.

Pomóż nam ulepszyć WP SportoweFakty. Odpowiedz na dwa krótkie pytania. 

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
www.gkp.gorzow.pl
Komentarze (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×