Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Chojniczanka królem polowania - podsumowanie zimowych transferów w gr. zachodniej II ligi

Portal SportoweFakty.pl przedstawia pełną listę zmian kadrowych dokonanych w klubach gr. zachodniej II ligi podczas zimowej przerwy. Już tradycyjnie do największych przetasowań doszło w Chojniczance Chojnice, która sprowadziła aż sześciu nowych zawodników.
Adrian Dudkiewicz
Adrian Dudkiewicz

Bałtyk Gdynia:
Przyszli: Krzysztof Bułka (Arka Gdynia), Kacper Stukonis (Pogoń Barlinek), Radosław Stępień (Gryf Słupsk), Igor Jurga (Chojniczanka Chojnice), Jakub Kawa (Lechia II Gdańsk), Bartosz Kaniecki (Lechia Gdańsk).
Odeszli: Sławomir Ziemak (Orkan Rumia), Robert Hirsz (Kaszubia Kościerzyna), Rafał Loda, Maciej Manelski, Damian Jędrak (szukają klubów).

Bytovia Bytów:
Przyszli: Adrian Chomiuk (Polonia Bytom), Krzysztof Szkup (Sarmata Dobra), Michał Pietroń (Olimpia Elbląg), Marcin Kajca (Miedź Legnica), Dawid Neścior (APS Zákynthos).
Odeszli: Mateusz Owedyk, Michael Sanni, Piotr Nawrocki (rezerwy).

Elana Toruń:
Przyszli: Adam Gajda (Lech Poznań), Tomasz Rogóż (Olimpia Grudziądz).
Odeszli: Paweł Mądrzejewski (Cuiavia Inowrocław), Michał Malczak (Włocławia Włocławek), Kelechi Iheanacho, Mariusz Sobolewski (szukają klubów).

Czarni Żagań:
Przyszli: Marcin Jankowski (Sprotavia Szprotawa), Bartosz Olejniczak, Radosław Druciak (Arka Nowa Sól), Marcelo (Tur Turek), Benjamim Imeh (Zawisza Bydgoszcz).
Odeszli: Grzegorz Dorobek, Radosław Flejterski (obaj Ślęza Wrocław) Władysław Siamin, Darko Bulatović (obaj powrót z wypożyczenia do Miedzi Legnica), Piotr Burski (MKS Kluczbork), Maciej Kononowicz (szuka klubu).

Calisia Kalisz:

Przyszli: Mateusz Roszak (Tur Turek), Piotr Nawrocki (Bytovia Bytów), Stajko Stojczew (OFK Silwen 2000), Damian Primel (Chojniczanka Chojnice).
Odeszli: Bartosz Migawa (Krajna Sępólno), Łukasz Grabowski (Warta Sieradz), Marcin Ludwikowski, Krzysztof Gościniak, Szymon Matuszewski, Paweł Lisiecki, Taras Maksymow, Igor Janicki, Mateusz Świergiel, Piotr Broniszewski, Mateusz Jóźwiak (szukają klubów).

Chrobry Głogów:
Przyszli: Damian Celuch (Motobi Kąty Wrocławskie), Rafał Miazgowski (Polonia Trzebnica).
Odeszli: Konrad Węglarz, Konrad Kosmala (szukają klubów).

Chojniczanka Chojnice:

Przyszli: Paweł Iwanicki (Warta Poznań), Mariusz Gogol (Ruch Wysokie Maz.), Rober Bednarek (Nielba Wągrowiec), Robert Sierant (Olimpia Elbląg), Sławomir Pach (Olimpia Grudziądz), Karol Gregorek (powrót po kontuzji), Maciej Krakowiak (GKS Belchatów), Dawid Juchacz (Pogon Lwówek).
Odeszli: Kondrad Hajdamowicz (Ślęza Wrocław), Marcin Tarnowski (Lech Rypin), Damian Primel (Calisia Kalisz), Igor Jurga (Bałtyk Gdynia). Michał Mikołajczyk, Grzegorz Jakosz (szukają klubów).

Górnik Wałbrzych:
Przyszli: Marcin Orlowski (Miedz Legnica)
Odeszli: Brak.

GKS Tychy:
Przyszli: Rafał Waksmudzki (Limanovia Limanowo), Paweł Lesik, Mateusz Struski (obaj Ruch Chorzów), Bartłomiej Babiarz (wypożyczenie z Ruchu Chorzów), Marek Igaz (FK Púchov).
Odeszli: Dominik Kisiel (GKS Bełchatów), Damian Furczyk, Dennis Moy (szukają klubów).

Jarota Jarocin:
Przyszli: Grzegorz Mania (Elana Toruń), Bartłomiej Pawłowski (GKS Katowice), Łukasz Białożyt (Warta Poznań), Marek Bihun (Sparta Brodnica).
Odeszli: Damian Nawrocik (Orkan Rumia), Paweł Majusiak (szuka klubu).

Miedź Legnica:
Przyszli: Arkadiusz Kuciński (Jeziorak Iława), Krystian Jajko (Polonia Trzebnica), Patryk Kiełpiński (Wda Świecie), Mateusz Bany, Maciej Kazimierowicz, Damian Lenkiewicz (wszyscy Bałtyk Koszalin), Tomasz Szewczuk (Śląsk Wrocław), Patryk Szczęsny (Nysa Zgorzelec).
Odeszli: Marcin Kajca (Bytovia Bytów) Darko Bulatović, Władysław Siamin, Mateusz Kuzimski, Piotr Kucharzak (szukają klubów).

MKS Kluczbork:
Przyszlli: Szymon Skrzypczak (Ruch Radzionków), Piotr Burski (Czarni Żagań), Wojciech Hober (LZS Piotrówka), Tomasz Swędrowski (Warta Sieradz), Marcin Dymkowski (Sandecja Nowy Sącz).
Odeszli: Mateusz Kuźniecow (Foto-Higienie Gać), Patryk Tuszyński (Lechia Gdańsk), Galdino, Piotr Stawowy, Rafał Wodniok, Kamil Nitkiewicz, Piotr Nowosielski, Arkadiusz Półchłopek, Łukasz Jarosiński (szukają klubów).

Nielba Wągrowiec:

Przyszlli: Tomasz Mikołajczak (Lech Poznań), Adrian Pietrowski (Polonia Bytom - powrót z wypożyczenia), Maciej Czyżniewski (APÉP Kyperoúnta), Błażej Cyfert (Lech Poznań - ME), Dawid Jasiński (Sparta Brodnica), Radosław Strzelecki i Damian Rysiewski (obaj Arka Gdynia).
Odeszli: Krzysztof Gryszczyński (Świt Piotrowo), Jakub Poznański (Orkan Rumia), Rober Bednarek (Chojniczanka Chojnice), Łukasz Spławski, Kamil Ryłka, Łukasz Rojewski, Jacek Wosicki, Patryk Straszewski (szukają klubów), Paweł Ignasiński (kontuzja).

Raków Częstochowa:
Przyszli: Bartosz Soczyński (Jagiellonia Białystok).
Odeszli: Mateusz Orzechowski (szuka klubu).

Ruch Zdzieszowice:
Przyszli: Mateusz Zaczyński (Polonia Bytom), Paweł Krzysztoporski (LZS Leśnica).
Odeszli: Mateusz Mika (Polonia Bytom).

Tur Turek:
Przyszli: Brak.
Odeszli: Marcelo (Czarni Żagań), Bebeto, Mateusz Roszak, Artur Melon, Maciej Jaworek, Wojciech Kaczmarek, Igor Witczak (szukają klubów).

Zagłębie Sosnowiec:
Przyszli: Artur Karpowicz (Górnik Wesoła), Łukasz Matusiak (Polonia Bytom), Wołodymyr Ostrouszko (Zirc Kirowohrad), Marcin Suchański (Ruch Radzionków), Krzysztof Zaremba (Podbeskidzie Bielsko-Biała).
Odeszli: Adam Mójta (Warta Poznań), Oleksij Szlakotin (Korona Kielce), Patryk Stefański (Ruch Chorzów, później wypożyczenie do GKS Katowice), Piotr Bryk, Kondrad Koźmiński, Marcin Grunt, Patryk Rumiński, Dawid Skrzypek, Marcin Strojek (szukają klubów), Łukasz Wijas (kontuzja).

Energetyk ROW Rybnik:
Przyszli: Mateusz Łobaczewski, Roland Kachel (obaj Przyszłość Rogów), Marcin Pontus (FK Bodva), Sławomir Szary (Olimpia Elbląg).
Odeszli: Mariusz Gancarczyk, Piotr Paś, Michał Stryczek, Łukasz Mazur (szukają klubów).

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×