Pierwsze podpisy przy Cichej

Działacze Ruchu wbrew medialnym zapowiedziom o masowych odejściach robią swoje. W czwartek chorzowianie poinformowali o podpisaniu umowy z Marcinem Malinowskim. Kolejne kontrakty mają być finalizowane w najbliższym czasie.

Michał Piegza
Michał Piegza
Marcin Malinowski jest pierwszym piłkarzem Ruchu, z którym działacze Niebieskich przedłużyli wygasającą z końcem czerwca umowę. W najbliższych dniach kontrakty mają przedłużyć Marek Zieńczuk oraz Rafał Grodzicki, którzy mają również oferty z innych klubów (Zieńczuk z Wisły, a Grodzicki ze Śląska i Lechii). Za niewiele ponad miesiąc umowy kończą się również Gaborowi Strace oraz Michalowi Peskoviciowi. Obaj są po rozmowach z działaczami na temat przedłużenia kontraktów.
Marcin Malinowski kolejny rok spędzi w Ruchu Marcin Malinowski kolejny rok spędzi w Ruchu
Sztab trenerski wspólnie z działaczami zadecydował, że w Chorzowie nie będą już występowali Tomas Josl, Rafał Grzelak oraz długoletni kapitan zespołu Wojciech Grzyb. Z Puszczy Niepołomice nie zostanie wykupiony Arkadiusz Lewiński, a do Wisły po okresie wypożyczenia powrócił Łukasz Burliga (nie jest jednak wykluczone, że wróci do Ruchu).Niebiescy chcą podpisać nową umowę z Igorem Lewczukiem, który na Cichą był wypożyczony z Jagiellonii Białystok, ale z końcem czerwca będzie wolnym zawodnikiem.
Igor Lewczuk ma propozycję dalszej gry w Chorzowie Igor Lewczuk ma propozycję dalszej gry w Chorzowie
Mgłą tajemnicy są objęte negocjacje działaczy Ruchu z potencjalnymi nowymi zawodnikami Niebieskich. Nieoficjalnie mówi się, że blisko powrotu do Chorzowa są Maciej Sadlok oraz Marcin Baszczyński.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×