WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Ugo wciąż łączony z Odrą

Wraz z zakończeniem zeszłego sezonu nigeryjski napastnik Ugo pożegnał się z Odrą Opole. Klub nie mógł sprostać żądaniom finansowym zawodnika, który przez ostatnie dwa lata był najlepszym strzelcem zespołu z Oleskiej i nie przedłużył z nim wygasającej umowy. Wygląda jednak na to, że to nie koniec związków Ugo z Odrą.
Mateusz Dębowicz
Mateusz Dębowicz

Podczas ostatniego meczu z Turem można było na stadionie przy ulicy Oleskiej zauważyć czarnoskórego snajpera, który od początku rozgrywek pozostaje bez pracy. Od razu pojawiły się sugestie, że napastnik może z powrotem zawitać do Opola. Te spekulacje dementuje jednak dyrektor klubu, Leszek Wróblewski. -Ugo nie wróci do Odry! - stwierdza stanowczo.

Na tym nie kończą się wydarzenia z Nigeryjczykiem w tle. Oficjalna strona klubowa donosi, że w siedzibie klubu pojawili się kontrolerzy z Państwowej Inspekcji Pracy oraz Straży Granicznej. Od razu pojawiły się plotki, że ta wizyta jest powiązana z osobą byłego napastnika Odry. Według ustaleń autorów witryny klubowej Ugo chce wrócić do ojczyzny i zbiera środki na podróż oraz domaga się wypłacenia zaległości finansowych. Przez ostatnie lata Nigeryjczyk była najlepiej opłacanym zawodnikiem niebiesko-czerwonych z pensją na poziomie 10 tysięcy złotych. Po odejściu z Odry od potencjalnych pracodawców żądał według doniesień około 17 tys. złotych, co odstraszało kolejnych chętnych, a napastnik ostatecznie pozostał bez pracy. Całe zamieszanie związane z jego osobą podsumowuje dyrektor klubu: - Ugo nie jest obecnie problemem Odry, ale jak widać to Odra ma dzięki niemu problemy. Dla mnie temat tego zawodnika jest zamknięty, choć jak widać kontaktów z Odrą nie zakończył na zdobywaniu goli - stwierdził.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
odraopole.com.pl

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×