Anglia: Artur Boruc nie zadebiutował

Artur Boruc nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych w meczu Southampton. To samo spotkało trzech innych polskich bramkarzy grających na co dzień w Anglii.

Bartosz Zimkowski

PREMIER LEAGUE:

Artur Boruc (Southampton) - poza kadrą w przegranym 1:3 meczu z Evertonem.

Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn) - poza kadrą w przegranym 1:2 meczu z Chelsea Londyn.

Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn) - poza kadrą w przegranym 1:2 meczu z z Chelsea.

THE CHAMPIONSHIP:

Sławomir Peszko (Wolverhampton Wanderers) - od 14. minuty w wygranym 1:0 meczu z Sheffield Wednesday. Polak zaczął mecz na ławce rezerwowych, ale wobec kontuzji kolegi z drużyny już po niecałym kwadransie pojawił się na murawie.

Tomasz Kuszczak (Brighton and Hove) - polski bramkarz rozegrał pełne 90 minut w przegranym meczu z Birmingham City. Brighton uległo rywalom 0:1, ale mimo to nadal jest liderem The Championship.

Grzegorz Sandomierski (Blackburn Rovers) - poza kadrą meczową w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Charltonem Athletic.

Tomasz Cywka (Barnsley) - polski pomocnik tradycyjnie pojawił się w wyjściowym składzie Barnsley. Jego drużyna nie potrafiła jednak pokonać na własnym stadionie Ipswich Town i zremisowała 1:1. Cywka grał pełne 90 minut.

Radosław Majewski (Nottingham Forest) - w niedzielę Nottingham gra z Derby County.

LEAGUE ONE:

Bartosz Białkowski (Notts County) - polski bramkarz nie zachował czystego konta w wyjazdowym pojedynku z Sheffield United. Jego drużyna zremisowała 1:1.

LEAGUE TWO:

Artur Krysiak (Exeter City) - polski bramkarz puścił dwie bramki w przegranym domowym spotkaniu z Bristol Rovers (1:2).

BLUE SQ PREMIER:

Adrian Cieślewicz (Wrexham) - pojawił się na ostatnie 14 minut w spotkaniu z Nuneaton. W tym meczu gole nie padły.