Anglia: Pięciu Polaków na boisku

Pięciu Polaków pojawiło się we wtorek na angielskich boiskach. Z różnych względów nie będą miło pamiętać swoich występów.

Bartosz Zimkowski

THE CHAMPIONSHIP

Tomasz Cywka (Barnsley) - polski pomocnik już w 30. minucie został zmieniony, jednak nie z powodu słabej gry, lecz ze względu na kontuzję. Jego drużyna zremisowała z Crystal Palace 1:1.

Tomasz Kuszczak (Brighton and Hove) - nie zachował czystego konta w wyjazdowym spotkaniu z Leicester City. Jego drużyna przegrała z Lisami 0:1 i spadła na dziewiąte miejsce.

Radosław Majewski (Nottingham Forest) - po raz pierwszy od dawna wystąpił od pierwszej minuty w barwach Reds. Został zmieniony w 77. minucie przy stanie 2:1 dla Blackpool. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Sławomir Peszko (Wolverhampton Wanderers) - poza kadrą ze względu na kontuzję.

LEAGUE ONE

Bartosz Białkowski (Notts County) - Białkowski puścił trzy bramki w domowym spotkaniu z Bournemouth. Pojedynek zakończył się remisem 3:3.

LEAGUE TWO

Artur Krysiak (Exeter City) - w meczu z Dagenham sprokurował rzut karny i otrzymał za faul żółtą kartkę. Na jego szczęście rywal przestrzelił go. Pojedynek zakończył się remisem 1:1.