Widzew bez problemów ograł GKP (wynik)

Zdjęcie okładkowe artykułu:

Widzew Łódź miał wygrać spotkanie z GKP i tak się stało. Gospodarze od pierwszych minut mieli zdecydowaną przewagę i po trafieniach Oziębały i Robaka prowadzili do przerwy 2:0. Mogli zdobyć znacznie więcej bramek, ale bramkarza GKP dwukrotnie ratowała poprzeczka, a raz słupek. Druga połowa to również zdecydowana przewaga gospodarzy i ponownie ich duża nieskuteczność pod bramką rywali. Ataki efekt przyniosły dopiero w doliczonym czasie gry, kiedy to Robak ustalił wynik spotkania.

Widzew Łódź - GKP Gorzów Wielkopolski 3:0 (2:0)

1:0 - Oziębała 16'

2:0 - Robak 21'

3:0 - Robak 91'

Widzew Łódź: Mielcarz - Ł. Broź, Ukah, Stawarczyk, Lisowski (87' Jarmuż), Budka (79' Napoleoni), Juszkiewicz, Panka, Masłowski, Oziębała (62' Mierzejewski), Robak.

GKP Gorzów Wielkopolski: Dłoniak - Michalski, Gaca, Więckowski, Sudoł (46' Szałas), Sawala, Łuszkiewicz (88' Petrik), Ruszkul (76' Kaczmarczyk), Maliszewski, Kaczorowski, Drozdowicz.

Żółte kartki: Ukah, Broź (Widzew) oraz Gaca (GKP).