Flota wygrała pierwszy mecz w nowym roku

Flota Świnoujście w swoim pierwszym meczu w 2013 roku pokonała KSF Zielona Góra 3:1. Pierwszą w tym roku bramkę dla Wyspiarzy zdobył Krzysztof Bodziony.

Marcin Celejewski

Spotkanie z okazji WOŚP rozegrane zostało na bocznym boisku w Świnoujściu. Goście, którzy na co dzień o ligowe punkty walczą w A-klasie postawili od początku trudne warunki. Nie mogąc równać się umiejętnościami, nadrabiali ambicją.

Pierwszy na listę strzelców wpisał się Krzysztof Bodziony, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem rywali. Zielonogórzanie za sprawą Krzysztofa Marczaka zdołali doprowadzić do wyrównania. Drugiego gola do walizek przyjezdnych jeszcze przed przerwą wpakował Christian Nnamani.

W drugiej połowie zgromadzeni kibice obejrzeli tylko jedną bramkę. Wynik spotkania ustalił Bartosz Śpiączka. Na trybunach panowała znakomita atmosfera. Zarówno kibice z Zielonej Góry jak i Świnoujścia zapewnili swoim zawodnikom wsparcie.

Flota Świnoujście - KSF Zielona Góra  3:1 (2:1)
1:0 - Bodziony
1:1 - K. Marczak
2:1 - Nnamani
3:1 - Śpiączka

Flota: Kasprzik, Fryc, Udarević, Kieruzel, Opałacz, Niedziela, zawodnik testowany, Bodziony, Olszar, Śpiączka, Arifović.

Grali także: Kupczanko, Niewiada, Nnamani, Kwiatkowski, Siwiec, Aleksander, Nwaogu.