Maciej Murawski na wojennej ścieżce

Sezon 2007/2008 nie był udany dla Macieja Murawskiego. Na początku rundy jesiennej dochodził on do siebie po kontuzji kolana. Potem popadł on w konflikt z trenerem i wydawło się, że pożegna się z Apollonem Kalamarias. Jednak ostatecznie pozostał w klubie z przedmieść Salonik.

Wojciech Święch
Wojciech Święch

Były piłkarz Lecha Poznań w minionym sezonie Alpha Ethniki zagrał tylko w 11 spotkaniach. Jego drużyna została zdegradowana z najwyższej klasy rozgrywkowej. W czerwcu Murawski otrzymał propozycję przedłużenia umowy. Polak przez jakiś czas zastanawiał się, czy przyjąć ofertę Apollonu Kalamarias.

Teraz media w Grecji ujawniły, iż Murawski zamierza wrócić do polskiej ligi (podobno negocjuje już z klubami, których nazw jednak nie ujawniono). Zawodnik postanowił pożegnać się ze swoim dotychczasowym pracodawcą. Piłkarz przeciwko drugoligowcowi podejmie prawdopodobnie kroki prawne. Apollon ma bowiem długi wobec Murawskiego. Rozmowy w sprawie uregulowania zaległości płacowych do tej pory nie przyniosły oczekiwanego przez futbolistę skutku.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×