Sparingowo: Zwycięstwo Widzewa z Cracovią

W rozegranym w sobotę sparingu Widzew Łódź pokonał 2:1 Cracovię. Spotkanie odbyło się na stadionie częstochowskiej Skry.

Maciej Kmita

Widzew objął prowadzenie po szybkim ataku prawym skrzydłem w 23. minucie, w którego końcowej fazie Alex Bruno zacentrował w pole karne do Mariusza Stępińskiego, a ten strzałem prosto z powietrza pokonał Krzysztofa Pilarza. 11 minut później strzelec pierwszego gola odwdzięczył się koledze za wcześniejsze podanie i Bruno w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Cracovii.

Kontaktowego gola dla Pasów zdobył w 58. minucie Sebastian Steblecki, wykorzystując błąd Macieja Krakowiaka przy wyprowadzeniu piłki i umieszczając ją w pustej bramce Widzewa.

Cracovia - Widzew Łódź 1:2 (0:2)
0:1 - Stępiński 23'
0:2 - Alex Bruno 34'
1:2 - Steblecki 58'