Młoda Ekstraklasa: Siedem remisów w ośmiu meczach

Niespotykany przebieg miała 23. kolejka Młodej Ekstraklasy. Aż siedem z ośmiu meczów zakończyło się remisami! W tabeli nie doszło zatem do większych zmian.

Szymon Mierzyński

Jedyną drużyną, która zainkasowała komplet oczek była Polonia Warszawa. Czarne Koszule pokonały Ruch Chorzów 1:0, a decydującego gola strzelił Krzysztof Kopciński.

Najbardziej nietypowa bramka padła w Bełchatowie. Gospodarze długo prowadzili z Podbeskidziem, lecz stracili pełną pulę w 84. minucie. Daniel Fabisiak uderzył wówczas z bardzo dużej odległości, jednak niesiona wiatrem futbolówka wpadła golkiperowi GKS za kołnierz.

Sporym charakterem wykazali się piłkarze Śląska. Wrocławianie przegrywali z Lechią Gdańsk już 0:2, mimo to zdołali wywalczyć jeden punkt. Dały im go trafienia z 84. i 88. minuty.