Kokpit Kibice

Grzegorz Krychowiak nie zmieni klubu, reprezentant Polski musi zostać w Reims!

- Interesuje się nim pół tuzina klubów, ale zostaje z nami - mówi prezydent Stade Reims o Grzegorzu Krychowiaku. Francuzi wierzą, że polski pomocnik przedłuży kontrakt.
Konrad Kostorz
Konrad Kostorz

Jak donosi portal L'Union L'Ardennes, pozostanie Grzegorza Krychowiaka na sezon 2013/2014 w Stade Reims jest już przesądzone. O decyzji działaczy poinformowany został zawodnik oraz jego przedstawiciele, a wśród nich Cezary Kucharski.

- Ani przez chwilę nie myśleliśmy o tym, żeby rozstać się z Grzegorzem. Temat transferu jest już zamknięty - stwierdził Jean-Pierre Caillot. - Spotkanie z agentami piłkarza przebiegło perfekcyjnie. Poinformowali mnie o tym, że Krychowiakiem interesuje się pół tuzina klubów, a szczególnie gorący jest temat Fulham, jednak ja przedstawiłem im swoje argumenty i w efekcie Grzegorz zostaje jeszcze na co najmniej jeden sezon w Reims - dodał prezydent 14. zespołu Ligue 1.

Piłka nożna na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku! Tylko dla fanów futbolu! Kliknij i polub nas.

Kontrakt reprezentanta Polski z Reims wygasa w 2015 roku. - Zawsze jesteśmy gotowi do rozmów o nowej umowie bądź zmianie warunków dotychczasowej - przyznał Caillot, sugerując, że Krychowiak może otrzymać od klubu podwyżkę.

Sezon 2012/2013 był dla byłego piłkarza Girondins Bordeaux wyjątkowo udany. Krychowiak wziął udział w 35 spotkaniach ligowych, w których zdobył 4 gole, zbierając znakomite noty m.in. od L'Equipe. Według transfermarkt.de wartość 23-latka na rynku w ciągu roku wzrosła z 1,5 mln do 3 mln euro.

Grzegorz Krychowiak w tym roku nie zmieni barw klubowych Grzegorz Krychowiak w tym roku nie zmieni barw klubowych

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
lunion.presse.fr

Komentarze (2):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×